ÖVRIGT / Speglar / Spegel 13185135
*
nr 1318 5135
Spegel
1940-tal, träram, 85x58 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 april 2020
kl 20:47:02
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/4 00:39:26
1
100 kr
6/4 00:34:45
2
350 kr
6/4 00:35:03
2
400 kr
6/4 08:04:42
1
300 kr
6/4 08:04:42
2
350 kr (Budbetjänt)
6/4 08:32:23
1
400 kr
6/4 08:32:23
2
400 kr (Budbetjänt)
6/4 09:59:06
2
500 kr
6/4 15:33:07
1
450 kr
6/4 15:33:07
2
500 kr (Budbetjänt)
6/4 17:11:38
2
700 kr
6/4 20:39:37
3
700 kr
6/4 20:39:37
2
700 kr (Budbetjänt)
6/4 20:40:25
3
800 kr
6/4 20:41:13
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar träram
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:02
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:05
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:17
-
3251 Spegel
1920-tal, 117x51 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:54
-
3079 Spegel
1960-tal, Teak, 118x35 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:37
-
3134 Spegel
Gustaviansk stil, 133x60 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:14
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1318 5135
Spegel
1940-tal, träram, 85x58 cm
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 april 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/4 00:39:26 | 1 | 100 kr |
6/4 00:34:45 | 2 | 350 kr |
6/4 00:35:03 | 2 | 400 kr |
6/4 08:04:42 | 1 | 300 kr |
6/4 08:04:42 | 2 | 350 kr (Budbetjänt) |
6/4 08:32:23 | 1 | 400 kr |
6/4 08:32:23 | 2 | 400 kr (Budbetjänt) |
6/4 09:59:06 | 2 | 500 kr |
6/4 15:33:07 | 1 | 450 kr |
6/4 15:33:07 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
6/4 17:11:38 | 2 | 700 kr |
6/4 20:39:37 | 3 | 700 kr |
6/4 20:39:37 | 2 | 700 kr (Budbetjänt) |
6/4 20:40:25 | 3 | 800 kr |
6/4 20:41:13 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar träram
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:02 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:05 -
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:17
-
3251 Spegel
1920-tal, 117x51 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:54 -
3079 Spegel
1960-tal, Teak, 118x35 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:37 -
3134 Spegel
Gustaviansk stil, 133x60 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:14